fb
Nawigacja

O firmie

Firma SCHWEIKER została założona w 1931 roku. To niemiecki producent systemów roletowych posiadający swój oddział także w Polsce (od 1997 roku). Wieloletnie doświadczenie oraz tradycja sprawiają że SCHWEIKER to obecnie jeden z najbardziej renomowanych dostawców systemów roletowych w Europie.

Nasza oferta obejmuje zarówno systemy roletowe PCV, jak i ALU - w zależności od życzeń i upodobań klientów.

Od początku przyświeca nam idea dążenia do perfekcji. Znajduje to odzwierciedlenie w przyszłościowych rozwiązaniach oraz wielu opatentowanych detalach w każdym z systemów roletowych firmowanych przez SCHWEIKER.

Nowoczesne systemy roletowe

W naszej bogatej ofercie znajdują się przede wszystkim rolety zewnętrzne, bramy rolowane oraz moskitiery w trzech typach.

Kładziemy duży nacisk na dobór materiałów, które służą potem jako elementy produkcji rolet - ich trwałość, solidność i wytrzymałość - to kryteria na których bazujemy przez długie lata intensywnego rozwoju i doświadczenia w produkcji.

Nasze rolety, żaluzje i moskitiery cechują najwyższa jakość wykonania oraz funkcjonalność. Niezwykle istotna jest dla nas również estetyka naszych produktów, stąd proponujemy różnorodność wzorów i kolorów.

Gwarantując najlepszą jakość i idealne rozwiązania, podążamy również za trendem nowoczesności i oferujemy modny design naszych wyrobów.

Wszystkie nasze produkty objęte są dwuletnią gwarancją.

Doświadczeni fachowcy dbają o najlepszą obróbkę i serwis. Produkty systemowe firmy SCHWEIKER wykonywane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na różnorodne warunki atmosferyczne. O wysokiej jakości naszych systemów roletowych świadczy też certyfikat CE. Zapewniamy stały dostęp do części zamiennych.

Stałym odbiorcom proponujemy dogodne warunki współpracy: dodatkowe rabaty, odroczone terminy płatności, transport na terenie całego kraju, telefoniczne wsparcie techniczne, szkolenia produktowe oraz materiały poglądowo-reklamowe.