fb
Nawigacja

SCHWEIKER Sp.z o.o.
ul. Polna 18

55-300 Środa Śląska / Komorniki

Godziny pracy:
7:00-15:00 

tel. 71 749 43 00
fax. 71 749 43 50

Zamówienia/Oferty:
782 904 010
Wsparcie techniczne:
509 924 472

e-mail:
schweiker@schweiker.pl
oferty@schweiker.pl

praca@schweiker.pl

Moskitiery przesuwne i ich zalety

Jest to jedyna moskitiera którą możemy założyć, na duże powierzchnie tarasowe. Spora funkcjonalność i wygoda. Moskitiera przesuwna jak sama nazwa wskazuje otwiera się na bok. W związku z tym klient nie musi się schylać tak jak w przypadku moskitiery rolowanej , by zamknąć ją w położeniu dolnym przy podłodze. Na wąskie drzwi możemy zaproponować moskitierę tzw. drzwiową otwieraną na zewnątrz na zawiasach.


Zastosowanie moskitier przesuwnych

Moskitiera przesuwna jest najdroższym systemem moskitier dostępnym na rynku. Stosowana jest w każdym typie okien (Alu, drewno, PCV). Na ogół moskitiery przesuwne stosowane są w dużych oknach tarasowych. Tam gdzie moskitiera rolowana jest za wiotka, a moskitiera ramkowa – stała kompletnie niepraktyczna. Moskitiery tego typu charakteryzują się bowiem dużym rozmiarem. Jest to system ramek przesuwnych, ruchomych na bok. Inaczej jak w moskitierze rolowanej, która głównie pracuje góra/dół, tu przesuwów siatki odbywa się na prawo lub na lewo. System ten można stosować osobno jak i zintegrować z roletą, planując go na etapie zamawiania stolarki okiennej. Mamy też w ofercie moskitierę otwieraną do przodu na zewnątrz jak drzwi ramkowe na zawiasach wypełnione siatką.


Montaż moskitier przesuwnych

Moskitierę przesuwną trzeba dokładnie zaplanować na etapie zamawiania okien. System moskitier przesuwnych montuje się pod roletą. Trzeba więc odpowiednio rolety zdystansować. Można oczywiście zamontować moskitierę przesuwną niezależnie od rolety. Siatkę taką przesuwamy za pomocą pochwytu. Jeżeli chodzi o montaż moskitiery tzw. drzwiowej otwieranej na zewnątrz, to zasady jej montażu przypominają montaż lekkich drzwi.


Siatki do drzwi przesuwne

  • Komfortowe rozwiązanie do dużych drzwi, np. drzwi tarasowych lub drzwi do ogrodów zimowych
  • jedno-, dwu- lub wieloskrzydłowe, na życzenie klienta
  • możliwość montażu szczerblin (zapewniających wysoką stabilność siatek o maks. szerokości 2m i wysokości 2,5m, również w wersji bez szczeblin)
  • zajmują niewiele miejsca, gdyż ich otwieranie nie wymaga wolnej przestrzeni